آخرین خبرها
آزمايشگاه الكترونيك

برد آموزشی آزمایشگاه الکترونیک ۲

توسط برد آموزشی آزمایشگاه الکترونیک ۲  می توان براحتی تمامی سرفصل های درس عملی ، آزمایشگاه الکترونیک ۲ و مدارهای مجتمع خطی را انجام داد که شامل آزمایشهای مربوط به انواع کوپلازها ( مستقیم – خازنی – ترانسفورمری ) ، تقویت کننده های دو طبقه CE-CE , CE-CB , CB-CC ، تقویت کننده های تفاضلی ، تقویت کننده های قدرت ( توان ) ، رسم منحنی مشخصه FET‌ و بررسی تقویت کنندگی FET ، تقویت کننده های تفاضلی و فیلترها و آی سی های رگولاتور و … می باشد.

آزمایشگاه الکترونیک

آزمایشگاه الکترونیک

 

از محاسن این برد آموزشی می توان به این نکته مهم اشاره کرد که دانشجویان در کمترین زمان می توانند بیشترین آزمایشات را انجام دهند. این ست آزمایشگاهی قابل استفاده در تمامی مراکز آموزشی اعم از : دانشگاه های سراسری ، دانشگاه های آزاد ، دانشگاه های غیر انتفاعی ، آموزشکده های فنی و حرفه ای و هنرستان ها و … استفاده نمود.

آزمایشگاه الکترونیک

برای جابجایی آسان و راحت این بردها و قرار دادن چندین برد روی هم و در نتیجه اشغال فضای کم ، بصورت تخت ساخته شده اند که در آزمایشگاه های چند منظوره که فضای لازم برای نگهداری بردها کم هست ، می توان براحتی بردها را روی هم قرار داد.آزمایشگاه الکترونیک

در صورت سفارش می توان انواع جعبه دارهای این برد را نیز طراحی نمود که در زیر یک نمونه از برد آموزشی جعبه دار قرار داده شده:

آزمایشگاه الکترونیک

آزمایشگاه الکترونیک

همچنین ببینید

آزمايشگاه الكترونيك 3

برد آموزشی آزمایشگاه الکترونیک ۳

این برد شامل تمامی سرفصل ازمایش های آزمایشگاه الکترونیک ۳ از قبیل : – بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ورودی گوگل : 0| بازدید امروز : 21| بازدید دیروز : 88| بازدید این ماه : 2144| بازدید کل : 1038761|